KNJV Proef Beesd
KNJV Proef Beesd
Vandaag ben ik wezen kijken en fotograferen in op de KNJV proef Beesd, (klik op de link om te kijken wat zo’n proef inhoud) georganiseerd door de Vereniging de Drentsche Patrijs hond in samenwerking met de Nederlandse Vereniging voor Stabij- en Wetterhounen.
Om 8 uur was het verzamelen en aanmelden van de deelnemers, waarna de proeven begonnen, het was best lastig om foto’s te nemen omdat sommige proeven op afstand gedaan worden en je wilt iemand die met een onderdeel bezig is niet storen.
Als je de voorjagers bezig ziet met hun honden dan realiseer je toch wel dat er soms best lastige onderdelen tussen zitten, sommige honden hebben ook hun dag niet, maar je ziet ook dat je met veel trainen mooie resultaten kan bereiken.
Het was een gezellige dag en toch nog wat leuke plaatjes kunnen schieten soms veel in moeten zoomen, ook wat foto’s toegevoegd om een sfeerimpressie te krijgen.
[RPP id=670]